Маленька кухня – це реальність багатьох квартир. Найчастіше  проектувальники будинків заощаджують саме простір для готування їжі.

1. Техніка, що вмонтовується

фото дизайн маленької кухні

Вбудовуйте все що можна: холодильник, мікрохвильову піч, духовку, посудомийку або пральну машину. Схована за дверцятами техніка звільнить простір.

2. Висувні конструкції

фото дизайн маленької кухні

Частий простір кухонних шаф використовується обмежено. Саме тому дизайнери пропонують висувні й відкидні конструкції. Зараз роблять висувні столи й навіть обробні дошки. На маленькій кухні на рахунку кожний сантиметр.

3. Рейлінги й полички

фото дизайн маленької кухні

Рейлинги являють собою подобу планок, які розміщаються над робочою поверхнею й служать для зручності зберігання. Полички виконують ту ж функцію. На рейлінги можна повісити прилади або ємності зі спеціями, а додаткові полички допоможуть розмістити декоративні прикраси.

4. Арка замість дверей

фото дизайн маленької кухні

Зробіть арку – це візуально розширить простір кухні. Якщо боїтеся поширювати по всій квартирі запахи їжі, просто використовуйте могутнішу витяжку: вона захищає від ароматів краще будь-яких дверей.

5. Освітлення

фото дизайн маленької кухні

Начіпні лампочки, вбудовані в стелю світильники – те, що підійде найкраще. До речі, точкові світильники в шафах будуть не тільки красиво виглядати, але й візуально збільшать простір.

6. Однотонні фасади

фото дизайн маленької кухні

Прийдеться відмовитися від фасадів з візерунками й декором. Однотонні глянсові або матові, світле дерево – те, що підійде для маленької білої кухні. Також варто уникати громіздких, що привертають увагу ручок. По любіть мінімалізм.

7. Начіпним шафам – ДА

фото дизайн маленької кухні

Відмовитися від начіпних шаф – це те, що найчастіше  рекомендують власникам маленьких кухонь. Ми не згодні: просто використовуйте їх з розумом і віддайте перевагу шафкам зі скляними дверцятами й відкритим полицям.

8. Двоконфорочна плита 

фото дизайн маленької кухні

Якщо у вас невелика родина або ви не готовите одночасно п’ять блюд, не обов’язково ставити 4-х конфорочну варильну панель. Цілком вистачить двох.

9. Рулонні штори

фото дизайн маленької кухні

Замість тюлю або важкої гардини рулонні штори? Так! Це звільнить простір і зробить його більш легким.

10. Декор з розумом

10-sposobov-obustroit-small-kitchen-10

Не відмовляйтеся від декору, навіть якщо простору у вас зовсім небагато. Зараз модні грифельні дошки, яскраві акценти у вигляді текстилю теж не ушкодять.