Інфрачервона тепла підлога під ламінат

Інфрачервоне випромінювання лише зовсім недавно стало використовуватися в обладнанні опалювальних систем житлових приміщень, але вже користується більшим попитом у споживача. З успіхом застосовується це джерело тепла й в устаткуванні теплої підлоги. Пропонуємо розглянути особливості інфрачервоної підлоги під ламіноване покриття, а також порядок його укладання.Інфрачервона тепла підлога. фото. відео

Основа конструкції інфрачервоної теплої підлоги – вугільний елемент. Виконуючи нагрівальні функції, він захищений шаром поліестера, здатного передавати тепло. Крім того будучи діелектриком, він прекрасно захищає поверхню від впливу вологи. Система теплої підлоги складається з карбонових пластин, з’єднаних між собою смужками мідної фольги, що мають срібне покриття, за рахунок чого забезпечується мінімальний електричний опір.

Згідно з рекомендаціями фахівців, інфрачервоні системи слід використовувати для обладнання легких видів підлог, у число яких входить і ламінат, тому що саме в цих випадках його застосування найбільш ефективне й досить ощадливіше. Крім цього, монтажні роботи з обладнання такого виду підлоги можна зробити самостійно, ні особливих знань, ні спеціального устаткування при цьому не потрібно. Це значно скоротить як строки виконання монтажу, так і допоможе скоротити витрати.

Порядок укладання інфрачервоної теплої підлоги під ламінат аналогічний з роботами з обладнання будь-якого іншого варіанта плівкової теплої підлоги.

У якості підстави під теплу підлогу підійде рівна поверхня, при цьому не потрібно її додаткова обробка. Найбільш підходящим варіантом може стати проста стяжка. У ролі термоізолірующого шару тут цілком підійдуть такі матеріали, як ізолон або пінофол. Хотілося б уточнити, що термоізолятор призначений для відбиття теплового потоку й тому в якості його покриття повинна бути присутнім алюмінієва фольга.

Наступним етапом робіт стане укладання основного шару й нагрівальної плівки, що містить термоелементи. Після чого настилається поліетиленова плівка. І завершується монтаж безпосередньо укладанням ламінату.

Читайте також :  Який потрібен інструмент для ламінату

Для того щоб зробити підключення системи підігріву підлоги, напевно будуть потрібні деякі знання порядку проведення укладальних робіт. Нижче, подивившись відео монтажу теплої підлоги, ви без проблем зможете зробити все своїми руками.

Чому варто влаштовувати інфрачервону теплу підлогу під ламінат?

тепла підлога під плитку і ламінат

Такий тип теплої підлоги має рядом переваг, у числі яких:

  • Інфрачервона тепла підлога має максимальну швидкість нагрівання, коли при порівняно невеликій площі поверхні, що нагрівається, досягається висока тепловіддача.
  • Система не припускає наявності підготовленого підстави, що служить економії засобів і часу.
  • Випромінююча плівка має високу міцність, що дозволяє їй витримувати більші навантаження.
  • Інфрачервона тепла підлога відрізняється екологічною безпекою, він не здатний виділяти шкідливі речовини, не сприяє спалюванню кисню, забезпечує шумоізоляцію.
  • Система інфрачервоної теплої підлоги при роботі виділяє негативно заряджені іони, які сприяють нейтралізації заходів у приміщенні, що у свою чергу благотворно позначається на здоров’я людини.
  • Не можна не відзначити, високу энергоэффективність інфрачервоної теплої підлоги. Так, використання цього виду підлоги дозволити заощаджувати до 30% засобів у порівнянні з іншими конструкціями підігріву підлоги, джерелом енергії яких є електрика. На те помста якщо порівнювати з іншими традиційними системами, економія складе порядку 60%.

Подібного роду характеристика системи дозволяє застосовувати її для підігріву ламінованого покриття в будь-якому приміщенні. Як варіант, іще зверніть увагу на теплу водяну підлогу

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги під ламінат, лінолеум, килимові покриття

YouTube Preview Image