Який потрібен інструмент для ламінату

Приступаючи до укладання ламінату, слід передчасно потурбуватися про наявність необхідних інструментів для роботи. Необхідно щоб у потрібний момент перебувало під рукою наступне устаткування та інструменти.

Який потрібен інструмент для укладання ламінату

Чи навряд вам удасться впоратися із запланованим обсягом робіт без електричного лобзика й набору пилочок до нього. Лобзик буде потрібно для обрізки ламінованих панелей. Інструмент для ламінату недорогий за ціною, швидше за все, швидко вийде з ладу, але для домашнього використання його цілком вистачить. У тому випадку, якщо має бути потрібно зробити роботи на невеликій площі, краще буде придбати лобзик, потужність якого становить 400-500 Вт.

інструмент для ламінату

Другим по значимості інструментом стане молоток вагою в 500-600 грам.

Роблячи розмітку в ході обрізки ламінату, застосовуємо косинець, найкраще, якщо він буде металевим і мати довжину 25-35 см.

Буде потрібен також олівець для розмітки панелей ламінату. Його можна купити у звичайному будівельному магазині. Замість будівельного олівця можна також використовувати звичайний простий.

Для розмітки панелей буде потрібно рулетка, оптимальна довжина 5 метрів. Довжину рулетки визначають розміри кімнати, де проводяться роботи.

Підбивний брусок знадобиться для підбиття панелей, при кріпленні їх між собою. Пластмасовий брусок підійде краще, ніж дерев’яний. Він менш твердий, а виходить, не буде залишати слідів відколів на покритті.

Створити потрібні зазори між підлоговим покриттям і стіною допоможуть обмежувальні клини.

Металевою скобою буде кріпитися остання в ряді торцева панель.

При укладанні ламінату не обійтися й без ножівки, що має дрібні зуби й широке полотно, необхідної для підрізування лиштви дверної коробки.

У тому випадку, якщо стіни в приміщенні бетонні, буде потрібно перфоратор, який стане кращою альтернативою ударного дрилі.

Читайте також :  Чи можна і як залити фундамент зимою?

Для того щоб обрізка плінтуса проходила під певним кутом потрібно застосувати стусло.

За допомогою скотча проводиться з’єднання підложки, краще, якщо буде малярський скотч. Але можна використовувати й звичайний канцелярський скотч.

Кріплення плінтуса до стіни здійснюється за допомогою дюбелів-цвяхів, розміри яких повинні становити 5х35 мм або 6х40 мм.  Оце і весь інструмент для укладання ламінату, який знайдеться у дбайливого господаря.