Як із пластикової пляшки зробити стяжки: уперше побачив такий спосіб

Я застосовую пластикові стяжки досить часто, у робочій машині й майстерні завжди найдеться пара пачок різних розмірів. Говорити про їхню практичність і універсальність думаю не варто, а людині яка їх придумала, хотілося б сказати величезне дякую!

пластикові стяжки із бутилки

Але як звичайно буває, у самий не підходящий момент їх не виявляється під рукою. На такий випадок я навчився робити їх своїми руками, а спосіб дуже давно підглянув в інтернеті. Виготовляю стяжки зі звичайних пластикових пляшок, які думаю знайти буде не проблема. Загалом, менше слів більше до справи, наприкінці статті є відео, на випадок якщо не має бажання читати! 🙂

Виготовлення пластикових стяжок

Як говорилося вище, нам знадобиться звичайна пластикова пляшка, але вона повинна бути без якогось рельєфу, з рівними стінками.

як зробити стяжки із пластикової бутилки

Тепер потрібно вирізати рівну частину пляшки до вигинів і розрізати заготовку уздовж, щоб вийшов пластиковий аркуш. Даній заготовці необхідно додати рівну форму, для цього можна взяти звичайний косинець, прикласти до аркуша й обрізати зайвий пластик.

як зробити стяжки із пластикової бутилки

Потім озброюємося лінійкою й відзначаємо по 2,5 см з кожного краю аркуша по його довжині, прикладаємо рівень або лінійку й відрізаємо рівну смужку пластику.

З якого небудь одного краю прорізаємо 3 віконця, вони повинні перебувати на однаковій відстані один від одного й мати однакову форму! На жаль, точних розмірів сказати не можу, тому що робив усе на око, але рекомендую залишати по більше відстані між віконцями.

як зробити стяжки із пластикової бутилки

Відступаємо небагато від віконець і, вирізуємо смужку по звийній довжині, що залишився, вона повинна бути небагато менше ширини віконець і без проблем у них заходити.

як зробити стяжки із пластикової бутилки

Для зручності використання, кінець смужки зрізуємо на скіс і початок теж. Вийшла от така стяжка:

Читайте також :  Пара хитрих трюків для створення ідеального порядку на кухні. Моєму щастю немає меж!

як зробити стяжки із пластикової бутилки

Рекомендую подивитися відео нижче, наприкінці якого показано як ними користуватися. Звичайно по якості й силі стягування саморобні стяжки уступають заводським, але теж не погано справляються зі своїм завданням!

YouTube Preview Image

З 1 півторалітрової пляшки можна зробити 6-8 стяжок, робляться вони швидко й просто. От вам ще один варіант вторинного використання пластикових пляшок!