Новорічна ялинка з пластикових пляшок своїми руками

Прикрасити сад можна не тільки влітку. Пустельний засніжений садовий ландшафт теж потребує прикраси. Звичайно, у саду можуть залишитися прикраси, зроблені влітку із пластикових пляшок, але квіти, якими б вони не були гарними, не виглядають природно й доречно на зимовому тлі.

новорічна ялинка із пластикових пляшок

Узимку потрібні новорічні прикраси – яскраві й святкові. Із цією роллю прекрасно може впоратися новорічна ялинка з пластикових пляшок. Це особливо актуально, якщо у вашому дворі не росте справжня ялина, яку можна нарядити на свято.

Як зробити новорічну ялинку з пластикових пляшок?

Для виготовлення ялинки вам знадобиться багато пластикових пляшок, тому їх збір потрібно починати завчасно. Хоча, якщо ви збираєтеся спорудити невелику ялинку, то матеріал можна назбирати досить швидко.

Наша новорічна ялинка не буде схожа на звичайне дерево із зеленими колючими голками. Хоча можна постаратися й надрізати дрібними смужками пластик, імітуючи хвою, що буде виглядати досить привабливо. Але можна знайти й багато інших способів спорудження новорічної ялинки.

У першу чергу потрібно врахувати, що новорічна ялина – дерево казкове, тому й виглядати воно повинне незвичайно, і зовсім не обов’язково воно зобов’язано бути зеленого кольору. Будь-яка яскрава альтернатива буде тільки до речі – червоний, жовтогарячий, синій та інші кольори.

Друге правило – новорічна ялинка повинна бути святково прикрашена. Прикраси можуть бути самими різними. Найпростіше зробити прикраси зі зрізаних денець пластикових пляшок. Для цього до зрізаного денця прикріплюється серединка із пробки – і квітка готова. Залишається тільки пофарбувати квіти в різні кольори й закріпити на ялинці за допомогою дроту. До речі, ялинка, зроблена своїми руками практично повністю із пластикових квітів, виглядає вражаючи! Це нічого, що хвої на ній зовсім не видно – ялинка в пізнається за формою.

Читайте також :  Як зробити дитячу пісочницю своїми руками

Такий варіант виробу може використовуватися не тільки взимку. У літній період квіткова ялинка дуже гармонійно впишеться в зелений сад, тому що квіти будуть яскраво й красиво прикрашати будь-яку клумби в теплу пору року.

ялинка з пластикових пляшок бутилок

Насамперед , для такої ялинки потрібно спорудити каркас. Для цього є різні варіанти. Головне, у землю потрібно закріпити довгу тичину, відповідну до бажаної висоти нашої ялинки. Далі можна використовувати будь-які відповідні для цих цілей матеріали, наявні під рукою. Наприклад, можна навколо тичини поставити сітку-рабицю у формі конуса, яка ідеально підійде в якості каркаса. У її гнізда прекрасно закріплюються елементи новорічних прикрас. Замість сітки можна використовувати арматурні прути, які прикріплюються до верхівки центральної тичини під кутом по колу. Якщо й цих матеріалів не найшлося в господарстві, то можна використовувати мотузку або капронову нитку. Для цього навколо тичини по колу забиваються кілочки й до них привязуються мотузки, одним кінцем вони прикріплюються до кілочків, а іншим – до верхівки тичини.

Деталі новорічної ялинки найкраще фарбувати акриловою фарбою, яка швидко сохне, але якщо її немає, то можна скористатися й масляною.

Щоб прикріпити новорічні прикраси на каркас, їх відразу необхідно нанизати на мотузку, щоб вийшла гірлянда, попередньо зробивши по два паралельні отвори в денцях. Якщо ж ви плануєте викласти який не-будь візерунок, то кожну деталь потрібно буде кріпити до каркаса окремо, наприклад, гнучким дротом.

От у вас і вийшла прекрасна новорічна ялинка з пластикової пляшки . Біля неї можна розташувати казкових новорічних героїв: – гномика, білочку, сонечко або інші іграшки. Самим бажаним новорічним персонажем біля ялинки (після Діда Мороза) є сніговик, якого теж можна змайструвати із пластикових пляшок.

Читайте також :  Альтернатива природному газу: зріджений газ