Ялинка з кавових зерен своїми руками

Не завжди ялинці бути зеленою й пухнастою, особливо, якщо це невелика новорічна ялинка для прикраси вдома або приготовлена в якості подарунка. У світі завжди цінуються креативні речі, особливо зроблені власноручно. І ви можете вже сьогодні подарувати своєму будинку затишок та приємні пахощі кави.

новорічна ялинка з кави своїми руками

Запитується, як пов’язані міркування про вироби й аромат кавових зерен?! Самим прямим образом, тому що гілками нашої мініатюрної новорічної ялинки будуть служити саме вони. Звичайно розміри її можуть бути найрізноманітнішими, винятково на ваш смак і розсуд, але краще не робити виріб великий. Маленька кавова ялинка виглядає краще. Її можна розмістити на невеликому обідньому столику, поруч із блюдом фруктів, або ж поставити під більшу ялинку.

Дуже корисно прилучити до цієї справи дітей, якщо вони у вас є. Вони одержать частку вашої уваги, разом з вами виготовляючи виріб, розбудовують дрібну моторику рук та запам’ятовують, як робити прекрасні речі своїми руками, розбудовуючи свій смак до прекрасного.

Кавова ялинка своїми руками

поробки на новий рік. Кофейна ялинка

Почати варто зі створення основи. Для цього візміть аркуш картону, складаючи з нього конус, або ж придбайте в магазині найпростіший, святковий ковпак. Так у вас буде вже готова основа, яку необхідно покрити клеєм, наприклад ПВА. Після цього зайдіть котушку коричневих ниток та обмотайте ними конус, бажано як можна щільніше, щоб не було непотрібних прогавин.

Мастер-клас як зробити новорічну ялинку своїми руками з кофейних зерен

Розташуйте перед собою зерна, почніть приклеювати їх у кілька шарів, остаточно по збуваючись від порожніх плям. Проклеюйте конус клеєм знизу нагору починайте приклеювати зерна злегка удавлюючи їх. Верхівка повинна залишитися недоторканою. Перш ніж клеїти другий шар, дайте добре висохнути першому.

штучна новорічна ялинка з кави

Для кращої роботи правильно підбирайте форму й розмір зерна. Крутіть його, підбирайте правильний кут, головне, щоб зазорів не було, або щоб було якнайменше. У крайньому випадку, усі огріхи роботи можна сховати при декоративній роботі.

Читайте також :  Капельний полив своїми руками. Переваги й недоліки

декорування новорічної ялинки

Для декору візьміть кілька тонких стрічечок. Підійдуть червоні, зелені, бежеві  і золотого кольору. Краще вибрати звичайно один колір із запропонованих. Відрізавши стрічечки зробіть із них маленькі бантики й приклейте їх прозорим клеєм до пробілів, що залишилися. Однак багато бантиків розміщати не варто. Частину, що залишилася, огріхи допоможуть сховати бусинки. Вони можуть бути, як і в тон кавовим зернам, так і будь-якого іншого кольору. Для прикраси виробу підійдуть будь-які підручні засоби: пір’я, стрази, тасьма. Все що знайдеться у вашому будинку.

кавова ялинка

Залишимо все це висихати, а самі займемося стовбуром новорічної ялинки, адже вона повинна на чомусь стояти. Нам буде потрібно небагато щільного картону. Згорнувши з нього трубку, підбираємо на око діаметр так, щоб він входив щільно в конус ялинки. Його можна пофарбувати, як у коричневий, так і в золотий колір, як вам здасться, на свій розсуд. Якщо ви використовували для прикраси ялинки золоті прикраси, то темно-золотий стовбур буде виглядати досить красиво.

новорічна ялинка з кофе своїми руками

Покладіть  під ялинку газету або аркуш паперу. Покрийте місцями виріб прозорим лаком та посипте манною крупою. У такий спосіб буде створений ефект снігу. Частина крупинок не приклеїться і впаде на вчасно підкладений аркуш, що збереже вам час і нерви на збирання. Замість манної крупи можна використовувати штучний сніг, що й спеціально продається в магазинах, але чи варто витрачатися на нього, якщо вам потрібно зробити всього одну маленьку новорічну ялинку?! Вирішувати вам.

Залишилося зайнятися верхівкою виробу. На неї можна так само закріпити бантик, використовуючи клей або дріт. Кінці дроту модно сховати в самому конусі, зробивши у верхівці маленький отвір.

Крім бантика можна використовувати й різні декоративні елементи. Кристалики, великі бусини, мініатюрні фігурки. Усе це у великій кількості й асортиментах продається в магазинах рукоділля. Там же можна знайти маленькі фігурки, що продаються для підвісок на шию. Вони можуть використовуватися для верхівки, а можна й прикрасити ними всю ялинку, надаючи виробу найбільшу идивідуальність.

Читайте також :  Навіс для автомобіля з пластикових пляшок своїми руками

У нижньому краї стовбура новорічної ялинки робимо надрізи, розправляючи краї, як пелюстки квітки. Їх ми будемо приклеювати до підставки. Підставкою може служити свічник, або невелика дерев’яна дощечка. Щоб сховати некрасиві місця, їх можна так само покрити манною крупою, начебто стовбур новорічної ялинки знаходиться посередині замету.

новорічна ялинка з кави своїми руками

Для створення подібних виробів можна використовувати практично все, що завгодно. Головний принцип залишається незмінним. Конус – Основа. Чим-не будь покрити його. Наприклад шматочком мішковини, а після – пришити або приклеїти прикраси. Або використовувати скручені у квіточки смуги паперу, що повністю покривають основу. В такому випадку навіть не потрібні ніякі іграшки. І нарешті зробити стовбур, який дозволить виробу стояти.

Можливо, для розваги створюючи такі невеликі вироби, ви навчитеся робити це настільки добре, що колись відкриєте власний бізнес. А навіть, якщо ні –  у вас однаково завжди буде в голові запасний план на тему того, що ялинка своїми руками найкращий подарунок для своїх рідних.