Як зробити дитячу пісочницю своїми руками

Коли діти на дачі живуть не постійно, а приїжджають тільки на вихідні дні в гості до дідуся й бабусі, то кращим варіантом для них буде дитяча пісочниця із захистом у вигляді дверей. Тобто , коли діти приїхали пісочницю відкрили, а коли виїхали – закрили. Це допоможе захистити пісок від забруднення, а також спорожнювання тварин.

Як зробити дитячу пісочницю із дверима?

як зробити дитячу пісочницю

Спочатку робимо дерев’яний короб з дощок 150х50 мм. Висота його буде 300 мм, тобто  дошки ставимо у два ряди. З однієї сторони будуть кріпитися двері, які повинні перекривати всю пісочницю.

Короб і двері потрібно пофарбувати фарбою за два рази. Таким чином, ми продовжимо строк експлуатації пісочниці. Звичайно ж, барвисте покриття потрібно періодично обновляти через рік або два.

Приступаємо до монтажу. Риємо яму по розміру пісочниці. Установлюємо короб і робимо засипання ґрунтом із зовнішньої сторони. Від верху короба до засипання повинно бути 70 мм, тому що по периметру будемо робити вимощення із цегли. Цеглу потрібно укладати з невеликим ухилом убік  від пісочниці.

Тепер можна засипати пісок. Рівень його повинен бути десь до середини короба, тобто  15 – 20 см. Чому не повністю засипати пісочницю? Діти там постійно залишають свої іграшки, і щоб їх не витягати щораз , ми просто не насипаємо багато піску. У такий спосіб дверям ніщо не буде заважати.

Щоб діти не сиділи на холодній цеглі зверху із трьох сторін краще укласти ще дошки, які будуть використовуватися в ролі сидінь.

дитячі пісочниці з кришкою

Особливу увагу потрібно приділити відкритим дверям. Вони повинна надійно фіксуватися у вертикальному положенні, краще із застосуванням замка, щоб діти не могли її закривати самостійно.

Читайте також :  Як зробити альтанку своїми руками

От так просто можна зробити дитячу пісочницю, яка прослужить довгі роки, поки ваші діти не виростуть.

Коментарі 1

  • Когда захожу на этот сайт , я реально понимаю что это ЛУЧШИЙ САЙТ !!!
    Здесь столько информации , а главное она полезна и поучительна .
    Я бы никогда не догадался сделать песочницу с дверями ! Интересная мысль – главное правильная .
    Желаю автору : долгих счастливых лет его красивой , богатой жизни !
    И радовать нас читателей !