Які поставити фільтри для води? Відео

Хто ризикне пити воду з-під крана? Правильно, тільки той, хто встановив у своїй кухні систему фільтрації. Наявність навіть найпростішого грубого механічного фільтра дозволить помітно поліпшити якісні показники водопровідної води. Відповідно, чим якісніше й функціональніше фільтр, тим більше буде підстав назвати воду у вашому будинку питною.

фільтри для очищення води

При виборі грубого фільтра віддайте перевагу моделі з поліпропіленовим картриджем. На відміну від фільтруючого елемента у вигляді гофрованої тканини з поліефіру, він не сприяє біообрастанню, тобто утворення в обладнанні водоочищення небезпечних для здоров’я людини мікроводоростей. Міняти такі фільтри потрібно один раз у три місяці.

Пройшовши механічну фільтрацію, вода позбудеться піску, бруду, іржі та стане прозорою. Однак таке очищення не забере з неї солі важких металів. Цю роботу виконає фільтр із іонообмінною смолою. Він нейтралізує забруднюючі компоненти й зм’якшить воду.

Надлишок хлору у воді так само можна ліквідувати, використовуючи фільтр. Для цього випадку передбачені абсорбційні фільтри, що містять активоване вугілля. Краще, якщо конструкція фільтра містить поліамідне волокно. Воно допомагає вугіллю затримувати навіть самі дрібні домішки фенолів, бензолів і металів.

Окремо варто зупинитися на результаті, який очікують від фільтрів зворотного осмосу. Після обратноосмотичного очищення вода дійсно стане кристально чистою й безпечною, але от корисною цю воду назвати складно. Справа в тому, що поряд з нітратами, хлором і іншим забруднюючими речовинами, вода втратить і необхідні людині мікроелементи, такі як магній, натрій, калій, кальцій і ряд інших. Для того щоб повернути вже очищеній воді корисність і смак, рекомендується додатково до системи придбати мінералізатор.

YouTube Preview Image

Розставте пріоритети, наскільки глибоке очищення води вам потрібне. Виходячи із цього, встановіть підповідний фільтр. Так само не перешкодить знати ступінь забруднення води і тільки потім купуйте відповідний фільтр або групу фільтрів.

Читайте також :  Як викопати колодязь своїми руками