Які натяжні стелі вибрати? Поради експерта!

Обробка стелі – один з основних моментів ремонту житлового приміщення. Ринок сучасних будівельних матеріалів пропонує сьогодні широкий вибір найрізноманітніших  матеріалів: пластик, гіпсокартон, шпалери і т.п. Володіючи чудовим зовнішнім виглядом, цікавою фактурою, усі вони мають один, але досить вагомий недолік.

Установка їх – завдання трудомістке, до того ж обладнання стель із таких матеріалів неминуче створить чимало будівельного сміття, а значить і масу незручностей мешканцям житла. Це є однією із причин, по якій усе більше й більше власників квартир, зупиняють свій вибір на натяжних стелях.

Які натяжні стелі вибрати?

натяжні стелі

В основі своєї всі натяжні стелі підрозділяються на два види: стелі, виконані з полівінілхлориду – ПВХ, або стелі із тканини. Виділити один з видів стель не можна, кожний з них виконує певні завдання. При їхньому доборі слід покладатися на ті функції, які ви на нього покладаєте. Розглянемо уважно кожну з позначених категорій.

Натяжні стелі з полівінілхлориду є досить якісним матеріалом для обробки стель. Як правило, його ширина становить близько двох метрів, що ідеально підходить для приміщень, що мають невелику площу. У цьому випадку, стеля вийде безшовною, а вартість матеріалу незначною.

Ще однією перевагою натяжної стелі стане його водонепроникність, що забезпечить додатковий захист від протікання з верхніх поверхів. У випадку підтоплення з верхніх поверхів, вода буде накопичуватися між натяжним і базовим поверхом, не просочуючись у приміщення й не наносячи шкоди вашому ремонту. Потрібно лише буде відключити електрику, щоб уникнути замикання, після чого викликати майстра, який акуратно зробить злив води.

натяжні стелі дизайн фото

Недоліки такої стелі незначні. До них належать досить невелика ширина, і застосування високих температур при його установці. У першому випадку, багато покупців з обережністю ставляться до шовних стель, не володіючи знаннями про цю конструкцію. Що зовсім дарма, тому що шов у стелі буде абсолютно непомітний неозброєним оком.

Читайте також :  Будинок з морських контейнерів: проекти, будівництво, утеплення, ціна

Що стосується другого питання, слід зазначити – температура під час установки натяжної стелі досягає сімдесяти градусів, вона розганяється з використанням спеціальних газових гармат.

Що стосується іншого, то натяжні стелі є відмінним матеріалом для обробки. Більше того, наявний на ринку асортименти натяжних стель із ПВХ набагато ширше тканевих, адже вони проводяться двох видів: матові й глянсові.

Тканеві стелі, будучи матеріалом високої якості, також мають ряд переваг, за допомогою яких можна втілити в життя навіть самі сміливі дизайнерські рішення. І, що найголовніше , їх ширина становить близько п’яти метрів – ідеальний варіант для обладнання безшовної стелі.

До основних перевагам такої стелі можна віднести холодний спосіб установки, більшу ширину, довговічність і надійність.

Його мінуси – висока ціна, водопроникність, яка служить обмеженням до його установки.

Узагальнюючи сказане, відзначимо, що натяжні стелі відмінно підходять для обробки стелі, якщо підібрати його правильно.