Яка ціна буріння скважин на воду взимку

От і дійшли руки до буріння скважини на воду. За вікном лютий і бурові роботи будуть проводитися взимку. Вибір виконавця з даної ситуації саме складне питання. Прочитавши оголошення, коли їхав на роботу,  в Інтернеті вирішив зупинитися на компанії Іzofast (Київ), яка має відповідне бурове устаткування, а фахівці докладно мене проконсультували.

буріння скважин на на воду

Спостерігав, як у сусідів виконували буріння скважин на воду , правда навесні. Приїхав легковий автомобіль із саморобною буровою установкою й за кілька годин пробурили скважину. Не знаю, як хто, але я таким фахівцям не довіряю. Та й наскільки я знаю подібними установка глибше 30 метрів пробурити не можна. У мене ж шпара 69 метрів.

Процес буріння скважини зайняв практично три дні. Уся складність полягала у знятті замерзлого шару ґрунту для відкопування зумпфа (яма для циркуляції води, глибиною близько 1,5 метрів). Ґрунт промерзнув на глибину 30 см і лопатою його копати не можливо. Зрізали його пласт за пластом за допомогою болгарки.

По темі:  як правильно вибрати болгарку для дому

Після виконання всіх підготовчих робіт починається буріння скважини. Зумпф наповнюється водою, установлюється бурова вишка й бурій. Бурова штанга виконана із труб, крізь які курсує вода під напором, у результаті саме буравлення супроводжується розмиванням.

Періодично бурильники переглядають  ґрунт, що вимивається, тим самим визначаючи водоносні пласти, які вже пройшли.

скважина на воду ціна львів київ полтава луцьк житомир

Коли шпара пробита на певну глибину в неї встановлюється обсадна труба. У моєму випадки це ПВХ труба діаметром 125 мм. На самому початку ставиться фільтр на основі тієї ж труби. Від довжини фільтра залежить дебет скважини, чим більше його довжина, тим більше води можна з неї викачати.

І коли труби змонтовані скважину потрібно прокачати до чистої води.

Тепер я розповім, яка ціна буріння скважин на воду взимку й що в цю вартість входить. Мені шпара (скважина) на 69 метрів обійшлася в $1100. У цю вартість входить фільтр і обсадна труба діаметром 125 мм. Від мене було потрібно тільки наявність електроенергії.

Читайте також :  Довідайся, чим відрізняється мотоблок від культиватора?

YouTube Preview Image

Після виконання всіх робіт я одержав паспорт на скважину із вказівкою всіх її технічних характеристик. Тепер потрібно зробити колодязь, купити устаткування й змонтувати його.