Що таке французький балкон

Плануючи інтер’єр квартири, необхідно думати не тільки про красу внутрішніх приміщень, але й про таку важливу частину як балкон, який є невід’ємним атрибутом інтер’єрних рішень, а щоб картина була повністю закінченою і завершеною, дизайн балкона просто необхідний. Існує багато варіацій на тему балкона, але відособлене місце займає французький балкон. 

Цей варіант дозволить наповнити будинок світлом, а фасад будинку буде виглядати більш вишуканим і легким.

Французькі балкони з’явилися ще в VII сторіччі у Франції. У той час прорізи будинків оформлялися широкими вікнами від стелі до підлоги, і щоб не захаращувати огляд, придумали декоративне коване огородження.

Балкон у французькому стилі – класика, не підвладна часу

французький балкон

Французькі балкони давно вже не є чимсь новим у Європі, втім, як і в нас. Але як б то не було, багато усе ще не знають, що таке французький балкон. Якщо говорити дуже простими словами, то це балкон, що не має свого балконного майданчика, тобто одне величезне вікно, яке з фасаду будинку обгороджене декоративним поруччям. У цей час існують різні види таких балконів. Ще існує таке поняття, як французьке стеклення балконів, по своєму конструктивному принципу, що не має нічого загального з елегантним кутим французьким балконом.

Звичайно, такі спорудження не будуть настільки практичними, як звичайні лоджії. Вони не створені для забезпечення свіжим повітрям інших приміщень, а вже відпочити на цьому балконі зовсім проблематично ( слід розуміти, що це декоративний елемент дизайну). Але з погляду естетичності, такий балкон буде безсумнівно радувати ваш погляд, ваших друзів і близьких.

Основне завдання такого балкона – додання дизайну будинку більш закінченого виду, а також створення теплого й затишного стилю в інтер’єрі. Французькі балкони, це насамперед, прикраса житла. Досить лише згадати ці кручені вигнуті металеві ґрати, тонке поруччя. Увесь вид цих споруджень, як магнітом, притягає погляд! Разом з тим, можна доповнити загальну картину, якщо використовувати балконні квіткарки й квітники для вирощування квітів. Ефект буде приголомшливий.

Читайте також :  Установка балкона: документи, роботи

Французький балкон – як декоративна частина інтер’єру

Крім усіх естетичних якостей, такий балкон припускає й пророблення відповідного дизайну внутрішніх приміщень. Тому що з боку балкона надходить багато світла, то дизайнерові варто особливо продумати не тільки окремі елементи приміщення, а також і загальну концепцію змін у квартирі. У декоративному плані французький балкон, звичайно, виглядає більш ефектно, ніж будь-який звичайний. Тим більше обережним потрібно бути в організації дизайну всього простору, інакше все можна елементарно зіпсувати.

Найбільш актуальними у світі дизайну інтер’єру є комбінації різних стилів і напрямків. Від комбінації класики з мінімалізмом, до елементів бароко в сучасному інтер’єрі. Але якщо говорити безпосередньо про французький балкон, те отут потрібно відразу ж урахувати деякі тонкощі. Адже для різних будинків необхідно підібрати індивідуальні конструктивні розв’язки.

Єдине, про що необхідно дуже добре подумати, так це про утеплення дверей дверного прорізу. Особливо варто звернути увагу на стики, де закінчується підлога й починається двері.

Монтаж французького балкону

Що стосується будівництва, то з погляду установка балкона, ця процедура не є складною. Потрібно тільки ретельно продумати послідовність дій, а також зробити великий віконний проріз, бажано від підлоги до стелі. У ковальській майстерні, можна замовити кування ґрат і необхідних огороджень. Ну а після, приступити до монтажу кованого французького балкону.

Замість висновку

Якщо ви зважилися на установку французького балкона своїми руками, то не потрібно боятися й експериментувати, адже всім відомо, що цей вид балконів може відмінно сполучатися з різними стилями й напрямками. А встановлювати його можна як у сучасному заміському будинку так і в простій радянській «хрущьовці», скрізь він буде виглядати гармонійно. Адже основна функція цих споруджень – це, насамперед, прикраса фасадів будинків.

Читайте також :  Вертикальний сад на балконі своїми руками