Чим мити ламінат?

Серед сучасних підлогових покриттів усе більшу популярність здобуває ламінат. І це закономірно, тому що цей вид підлогового покриття найбільш практичний та довговічний. Але для довгої служби й збереження зовнішнього вигляду ламінат вимагає бережного підходу та періодичної обробки спеціальними засобами, призначеними саме для обробки ламінату.

Але не варто зловживати використанням засобами для полірування більше двох раз на рік.

Як і чим мити ламінат?

чим мити ламінат

Для рядового щоденного вологого прибирання пилу досить протерти поверхню мокрою м’якою ганчіркою. Якщо ж потрібно більш ретельне прибирання, то попередньо необхідно пропилесосити поверхню, щоб вилучити пісок й інші дрібні частки, які можуть подряпати поверхню ламінату.

Якщо у вас у будинку живуть які не-будь тварини, то слід уважно стежити потім, що б пазурі ваших вихованців були ретельно обстрижені та не залишали подряпин на ідеально рівній і гладкій поверхні ламінату. При перестановці меблів намагайтеся не ушкодити поверхня підлогового покриття.

Окремо варто звернути увагу на засоби побутової хімії, призначеної спеціально для обробки ламінату. Під час придбання ламінату варто проконсультуватися в продавця й придбати рекомендовані засоби догляду за ламінатом. Що б уникнути появи тріщин і подряпин на підлоговому покритті, акуратно пересувайте меблі. Якщо тріщини все-таки з’явилися, то впоратися з ними допоможе шпаклівка для ламінату. Якщо підібрати відповідний по кольору засіб, то ушкодження буде практично непомітно.

Для продовження терміну служби й підтримки зовнішнього вигляду ламінату використовуйте мастику для цього виду покриття й м’яку ганчірочку.

Якщо забруднення більш серйозні, то для їхнього видалення необхідно використовувати мийні засоби призначені саме для ламінату. Плями слід видаляти в такий спосіб. Спочатку засіб наноситься на пляму, через деякий час воно видаляється м’якою ганчіркою. Не спеціальні засоби можуть ушкодити поверхню ламінату та змінити колір покриття.

Читайте також :  Ефективна схема конструкції буржуйки

Якщо дотримувати даних рекомендацій, то таке покриття для підлоги як ламінат буде служити довго. А якщо враховувати його порівняно прийнятну ціну й довговічність використання, вибір саме цього виду підлогового покриття найбільш кращий. Тепер ви знаєте чим мити ламінат. Успіхів  у догляді за ламінатом!