Установка лиштв на двері. Майстер-Клас

Після того, як будуть встановлені двері, залишиться тільки встановити лиштву. Для того, щоб правильно виконати обрамлення дверей, вам не знадобиться висока майстерність, потрібно лише дотримуватися певної послідовності дій. Однією з головних труднощів у цій справі є виконання акуратного рамкового з’єднання, за умови, що всі три планки повинні перебувати відносно один одного під прямим кутом. Досить часто в багатьох погано виходить зробити це й тому у тих місцях, де з’єднуються планки, утворюються зрушення й зазори. Ці здавалося б дріб’язок, може зіпсувати весь зовнішній вигляд ваших дверей.

лиштв на двері. майстер класс

Установка лиштв на двері своїми руками

лиштва для дверей

1. Для того, щоб закріпити лиштви, вам знадобляться самі планки лиштв, дрібні цвяхи, молоток, рівень, косинець і рулетка.

установка лиштв на двері. фото.відео

2. Спочатку необхідно встановити верхню планку. Перед установкою її потрібно розмітити, а потім акуратно обрізати під 45-градусним кутом. Для виконання точної розмітки, потрібно планку лиштви прикласти на місце, де вона буде встановлена, вирівняти за рівнем і відзначити на ній один внутрішній кут.

лиштва на двері. Як зарізати правильно під кутом 45 градусів

3. Після цього необхідно обрізати планку по мітці під кутом в 45 градусів.  Найкраще відрізати планку торцевою пилкою, але якщо такої пилки в наявності немає, те цілком згодиться й звичайне стусло.

лиштва на двері. Горизонтальний рівень

4. Тепер необхідно знову прикласти планку, вирівняти за рівнем, сполучити кут дверної коробки з відрізаним торцем і відзначити другий кут, який потім потрібно відрізати по мітці.

лиштва для дверей. Як встановити налічники на двері

5. Отриману планку необхідно ще раз вирівняти за рівнем і закріпити за допомогою тонких цвяхів.

вертикальна лиштва на двері.

6. Тепер можна починати установку вертикальних лиштв. Для цього необхідно приставити його на місце, де він буде встановлений, вирівняти за рівнем і зробити мітку по відрізаному торцю верхньої планки. Дуже важливо зробити мітку як можна більш точно й акуратно. Далі необхідно обрізати лиштву по мітці.

Читайте також :  Будинок з морських контейнерів: проекти, будівництво, утеплення, ціна

лиштв на двері. майстер класс

7. Потім необхідно встановити лиштву на його місце, вирівняти й зафіксувати цвяхами.

лиштва на двері установка самостійно майстер клас

8. Точно так необхідно встановити другу лиштву.

установка лиштв на двері

9. Знизу планки лиштв повинні доходити до підлоги. Якщо ви будете кріпити лиштви звичайними цвяхами, то необхідно відкусити їхнього капелюшка, а самі цвяхи повинні бути підбиті кернером.

От так просто виконується установка лиштва на двері. Удачі!