Яку вибрати торцювальну пилку для себе?

Перед вітринами, що пиляють інструментами легко відрізнити майстра-професіонала від аматора. Новачків видає непевність у виборі й маса додаткових питань. Навіть одержавши гідні відповіді менеджерів, покупець вагається і не знає як вибрати торцювальну пилку. Яку ж пилку купити: побутову або професійну?

торцювальна пилка

Перед походом у магазин за інструментом обов’язково візьміть на озброєння корисні рекомендації із цієї статті на прикладі побутової моделі Енкор Корвет  із професійної Metabo KGS 315 Plus.

Показник потужності — це, мабуть найважливіша відмітна ознака, яка дасть вам зрозуміти аматорський або професійний інструмент перебуває перед вами. Двигун пилки Metabo має потужність 2,2 кВт. Це дозволить здійснювати з її допомогою розпилювання заготовок з м’якого металу, деревини й синтетичних матеріалів. Зручна побутова торцювальна пилка моделі Енкор Корвет видає лише 1650 Вт, що цілком достатньо для оздоблювальних і столярних робіт, тобто для домашнього майстра.

Є кілька істотних відмінностей і в характеристиках окремих елементів порівнюваних інструментів. Це й діаметр пильного диска, який становить 255 мм в Енкор Корвет і 315 мм в Metabo, і розмір стола. З габаритними заготовками здатна впоратися винятково професійна торцювальна пилка.

Велике значення для професіонала має якість технічних можливостей інструмента, що здобувається. Щодо цього Metabo, звичайно ж, може похвастатися рядом переваг, тому що на відміну від побутових моделей здатна змінювати кут нахилу диска на 46, а поворот стола — на 60° — вправо й на 47° — уліво.

Інформація про глибину й ширину пропила також виявиться корисною, тому що в професійної пилки ці показники, як правило, виявляються вдвічі вище, чим може запропонувати побутова модель. У цифрах ми побачимо наступне: 120 мм становить глибина, якщо робити пропил під прямим кутом і 76 мм, якщо пиляти під кутом 45°.

Читайте також :  Пила роторайзер Rotorazer saw — новий помічник домашнього майстра

Набір допоміжних функцій, таких як  заміна диска без ключів, лазерний покажчик, плавний пуск, підсвічування, підтримка постійних оборотів при навантаженні, регулювання глибини різа й інші, природно роблять роботу оператора більш комфортної, але в підсумку суттєво впливають на вартість інструмента.

Компактність, зручність і простота в експлуатації, а головне — доступна ціна – от основні переваги побутової торцювальної пилки.

Як вибрати торцювальну пилку? Відео

YouTube Preview Image