Снігоприбирач HONDA HS 622 K1 ET. Огляд і технічні характеристики

Снігоприбирач HONDA HS 622 призначений для збирання снігу на ділянках будь-якого типу й рельєфу. В основному він застосовується для збирання приватних дворів, паркінгів, горизонтальних дахів та інших засніжених місць.

HONDA HS 622 K1 ET Снігоприбирач снігоуборщик

Маючи гусеничний привід, апарат має гарну стійкість і зчепленням зі сніжним покриттям. Є ручне регулювання напрямку викиду снігу.

Снігоприбирач HONDA HS 622 K1 ET працює на двох рівнях. Турбіна першого рівня, розрізаючи й подрібнюючи сніг, направляє його на турбіну другого рівня, яка й викидає його в потрібне місце.

Завдяки унікальній розробці компанії HONDA по розрізуванню снігу забезпечується максимальна ефективність снігоприбирача, навіть при роботі з мокрим снігом, що підтверджене величезним досвідом у сфері виробництва снігоприбиральних машин.

Усі органі керування зручно розташовані на рукоятках. Є можливість регулювати швидкість пересування апарата, залежно від щільності й рівня, що вбирається сніг.

На снігоприбирачі встановлений чотиритактний бензиновий двигун OHV. Є фара, яка дозволяє проводити збирання в темний час доби.

Технічні характеристики снігоприбирача HONDA

Потужність двигуна снігоприбирача 4,4 кВт, об’єм 163 см куб. Запуск проводиться в ручному режимі. Бензобак має об’єм 3,5 літра, а також вбудований датчик контролю рівня палива. Для пересування вперед є дві швидкості, а назад одна. Ширина захоплення снігу 55 см, висота – 50 см. Сніг викидається вдалину до 14 метрів. Вага 68 кг.

YouTube Preview Image