Снігоприбирач HONDA HS 622 призначений для збирання снігу на ділянках будь-якого типу й рельєфу. В основному він застосовується для збирання приватних дворів, паркінгів, горизонтальних дахів та інших засніжених місць.

HONDA HS 622 K1 ET Снігоприбирач снігоуборщик

Маючи гусеничний привід, апарат має гарну стійкість і зчепленням зі сніжним покриттям. Є ручне регулювання напрямку викиду снігу.

Снігоприбирач HONDA HS 622 K1 ET працює на двох рівнях. Турбіна першого рівня, розрізаючи й подрібнюючи сніг, направляє його на турбіну другого рівня, яка й викидає його в потрібне місце.

Завдяки унікальній розробці компанії HONDA по розрізуванню снігу забезпечується максимальна ефективність снігоприбирача, навіть при роботі з мокрим снігом, що підтверджене величезним досвідом у сфері виробництва снігоприбиральних машин.

Усі органі керування зручно розташовані на рукоятках. Є можливість регулювати швидкість пересування апарата, залежно від щільності й рівня, що вбирається сніг.

На снігоприбирачі встановлений чотиритактний бензиновий двигун OHV. Є фара, яка дозволяє проводити збирання в темний час доби.

Технічні характеристики снігоприбирача HONDA

Потужність двигуна снігоприбирача 4,4 кВт, об’єм 163 см куб. Запуск проводиться в ручному режимі. Бензобак має об’єм 3,5 літра, а також вбудований датчик контролю рівня палива. Для пересування вперед є дві швидкості, а назад одна. Ширина захоплення снігу 55 см, висота – 50 см. Сніг викидається вдалину до 14 метрів. Вага 68 кг.

YouTube Preview Image

Дякую Вам, за клік по цим кнопочкам!

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki