Різдвяний вінок. Новорічні поробки своїми руками.

Ще не так давно українці вважали різдвяний вінок елементом західної культури, далекий нам, але поступово все міняється й те, що ми раніше бачили тільки в іноземних фільмах, зараз починає проникати й у наше життя. Виготовити подібний різдвяний вінок своїми руками для того, щоб наповнити свій будинок атмосферою свята, зможе кожний.

різдво картинки

Для цього необов’язково проживати в Нью-Йорку або в Лондоні. Навіть якщо ви живете в Києві, Львові або в Полтаві, ви також можете прикрасити свій улюблений будинок різдвяним вінком.

Купувати пластиковий вінок, зроблений у Китаї, абсолютно неприйнятно, адже він повинен дарувати особливий настрій і тому сам повинен бути наповнений любов’ю і святом. Найкраще створити вінок самому з живих рослин, тому що квіти й трави, які використовуються при створенні вінка, мають дуже яскравий запах і сильний аромат. Такий вінок, безумовно, наповнить ваш будинок ароматом свята  і ви відчуєте, що знаходитися в казці.

Як самому зробити різдвяний вінок?

Варіантів виготовлення вінка може бути безліч, але в даному випадку він буде зроблений з лаванди, евкаліпта, розмарину й троянди. Така суміш є дуже гармонічної й заспокійливою. Якщо вам вона не подобається, то ви легко можете замінити деякі компоненти іншими, приємними вам або використовувати ті, які є в продажі.

Щоб зробити на відвідувачів свого будинку незабутнє враження, потрібно просто додержуватися наших рекомендацій.

Для створення незвичайного різдвяного вінка вам знадобляться наступні матеріали:

 • флористичний декоративний дріт, який можна придбати в магазинах для флористів;
 • флористична губка, яка має форму кільця, що має діаметр 30 см;
 • гілочки плюща;
 • невеликий шматочок розмарину;
 • садові ножиці або секатор;
 • вісім стеблинок евкаліпта;
 • пучок квітів лаванди;
 • п’ять темно-бордових троянд;
 • п’ять ніжно-рожевих троянд;
 • тридцять стеблинок свіжої лаванди;
 • п’ять біло-фіолетових смугастих троянд;
 • один метр декоративної стрічки, зробленої з органзи;
 • маленькі фіолетові й рожеві новорічні кульки.
Читайте також :  Новорічна ялинка з пластикових пляшок своїми руками

Послідовність виконання робіт

Коли всі матеріали будуть зібрані, можна приступати до роботи.

1. Для початку необхідно підготувати флористичну губку, замочивши її на одну годину в холодній воді. Після цього потрібно вийняти її.

2. Потрібно зробити петлю, на яку наш вінок буде вішатися: із двох сторін від кільця необхідно примотати по шматкові дроту довжиною приблизно 50 см.

різдвяний вінок майстер клас

3. Для готування основи із плюща, його потрібно нарізати на невеликі гілочки, які повинні бути довжиною 8-10 см.

4. Гілочки плюща необхідно розкласти в одному напрямку, а після цього вставити в кільце, небагато удавлюючи на стебла.

різдво фото як зробити різдвяний вінок

По закінченню даної процедури, кільце повинне нагадувати зеленого їжачка через плющ, який буде покривати поверхню кільця майже повністю. Тепер основа для вінка готова.

день різдва як зробити віночок

5. Невелику частину пробілів, що залишилися між гілочками плюща, заповнюємо гілочками розмарину й евкаліпта, які теж повинні бути нарізані довжиною 8-10 см.

6. Вільне місце, що залишилося, на кільці повинне бути заповнене гілочками й квітами лаванди.

різдвяний вінок картинки фото

7. Тепер потрібно вставити в кільце троянди так, щоб усі три сорти чергувалися між собою. Обрізаючи троянди, потрібно стежити, щоб стебла троянд були рівними товщині губки.

8. Невеликі шматочки дроту потрібно просмикнути в кільця, які є в новорічних кульках (до речі, якщо їх є достатня кількість, креативна новорічна ялинка стане окрасою вашої оселі). Дроту повинно вистачати на те, щоб застромити в губку. Після цього кульки потрібно вставити в губку.

9. Далі потрібно зробити великий бант зі стрічки й помістити його на тому місці, де кріпиться дріт (якщо петля буде занадто довгою, то її довжину можна відрегулювати).

10. Найчастіше різдвяний вінок вішають на хвіртку або ж на вхідні двері. Коли місце для вінка буде обрано, потрібно буде забити цвях і повісити на нього нашу прикрасу.

Читайте також :  Як прикрасити будинок і сад до Нового року?