Пила роторайзер Rotorazer saw — новий помічник домашнього майстра

Не дуже давно з’явилася інформація про інструмент, який називається Rotorazer saw. Рекламні ролики пропонують унікальний інструмент «п’ять в одному», розхвалюючи його властивості й переваги. Перед тем як купити дане обладнання, необхідно вивчити всі відгуки про нього тих, хто вже придбав його.

На жаль, відгуків про роторайзер (Rotorazer saw) практично немає, а консультанти в магазинах ні чого нового розповісти не можуть. Із цієї причини, щоб одержати хоч яку не-будь інформацію про дане обладнання, прийдеться просто придбати його й протестувати на собі, не дивлячись на досить високу ціну.

Rotorazer saw роторайзер

Щоб одержати більш-менш об’єктивну оцінку про роторайзер цілком вистачить одного місяця його використання. Природно, як і будь-яке обладнання, роторайзер має й плюси, і мінуси.

Щоб зрозуміти хоча б приблизно що представляє із себе дане обладнання й по якому принципу воно працює, можна для початку подивитися рекламний ролик. Навіть у тому випадку, якщо ви негативно ставитеся до реклами, її варто подивитися, щоб оцінити роботу роторайзера на практиці.

YouTube Preview Image

Так, виглядає все красиво. Здається, що саме така машинка й стане помічником не тільки в господарстві, але й на дачі. Тим більше, якщо вірити рекламі, вона здатна замінити собою болгарку і електролобзик, які постійно доводиться возити на дачу. До того ж, реклама обіцяє, що дана пилка здатна різати ковролін, керамічну плитку, камінь, метал, скло, шифер, деревину, ламінат, пластик і взагалі геть усе. До того ж, обіцяно, що не прийдеться застосовувати великі фізичні зусилля.

Насторожити може тільки те, що виробник роторайзера – Китай, але в наш час складно знайти щось не китайського виробництва. Як би там не було, машинку необхідно тестувати самому, щоб одержати більш докладні відомості про роторайзер.

Переваги пилки роторайзер (Rotorazer saw)

 1. Пилка роторайзер має досить малу вагу — усього близько трьох кілограмів. При такій невеликій вазі, вона має досить велике число оборотів (трішки менше 4000) і високу потужність (400 ват).
 2. Пила роторайзер має досить продуману ергономіку, її рукоятка лежить у руці дуже зручно.
 3. Вертикальні, криволінійні й прямолінійні різи виконуються нею на пристойному рівні.
 4. Під час обробки листів гіпсокартону вона здатна позбавити від пилу, при використанні разом з пилососом.
 5. ДСП, ДВП, дерево, профіль, гіпсокартон, плінтус, МДФ і фанеру ріже відмінно.
 6. Може замінити собою плиткоріз. Плитку й камінь вона ріже, але повільно.
 7. Для вибірки пазів роторайзер є непоганим інструментом.
 8. Коштує пилка роторайзер приблизно 140 USD, що досить багато, якщо врахувати, що на Україні її ціна перебуває на рівні 1300 гривень, а при бажанні можна знайти ще дешевше.
 9. У роторайзера відсутній акумулятор, але це не такий уже великий мінус. Так, не дуже зручно постійно тягати кабель, але при наявності акумулятора чи надовго вистачить його ємності при різанні, приміром, каменю? А якщо буде запасний акумулятор, те це, безумовно, відіб’ється на ціні обладнання.
Читайте також :  Як зробити дитячу пісочницю своїми руками

Недоліки

 1. Глибина різу максимально становить 12 мм. При роботі з деревом цього буде мало, тому що навіть лобзик здатний пропилювати на глибину 100 мм.
 2. Роторайзер здатен різати метал, але з деякими обмеженнями. Арматури, профнастил і алюміній він ріже без проблем, а от різання сталі на прикладі куточка показала, що при товщині металу 4-6 мм різи виходять якісними й безпроблемними, а якщо товщина буде більшою, то робота буде йти натужно й з перегрівом.
 3. Немає можливості регулювати обороти.
 4. Для переустановки дисків буде потрібно два ключі, а це досить незвично.
 5. Одним з головних недоліків є витратні матеріали. У комплект роторайзера входить три диски ( для різання МДФ і дерева призначений карбідовольфрамовий диск, для металу – диск зі швидкорізальної сталі, для каменю – алмазний), які мають дивний діаметр рівний 11,1 мм, при цьому зовнішній діаметр дисків рівний 54,8 мм. Знайти в продажі такі диски практично нереально, можна буде знайти тільки макитовскі пилки, що мають посадковий діаметр 30 мм або ж диски для болгарок, посадковий діаметр яких рівний 22 мм.

От такою виявилася пилка роторайзер, відгук (отзывы) вийшов розгорнутий. Як видно з написаного вище, вона досить суперечлива. Її варто купити для невеликих за обсягом будівельних і ремонтних робіт як у квартирі, так і на дачі.