Ремонт бачка унітаза своїми руками

Добре, коли всі справно працює, але що робити якщо одного чудового дня у вас потік бачок унітаза? Звичайно ж ремонтувати його. Зробити це можна двома способами: викликати сантехника або зробити швидко все своїми руками. На останньому способі ми й зупинимося.Зараз я розповім як можна легко й просто відремонтувати бачок унітаза, тобто ліквідувати в ньому текти. Хоча можливо не кожну поломку можна виправити своїми руками, але я із цим ще не зустрічався.

ремонт бачка унітазу

Перше, що потрібно зробити — це визначити причину. Чому ж бачок тече. У нашому випадку повністю проржавів болтик, який тримав поплавець. У результаті чого вода набиралася більше припустимого рівня й благополучно скидалася через резервний стік.

унітази фото

Перекриваю подачу води в бачок і знімаю запірний клапан разом з поплавцем, який уже благополучно відпав. У процесі ремонту воду бажане не включати напір на форсунці дуже сильний, можна намокнути.

монтаж унітаза своїми руками

Після того, як я все зняв почистив усі елементи від металевого нальоту.

установка унітаза

Підбираю болтик з гайкою підходящого діаметра й прикручую поплавець до клапана.

інсталяція для унітазу

Ставлю все назад у бачок і перевіряю працездатність унітаза. Усе працює.

унітази ціни купити

Тепер можна встановлювати кришку й користуватися благами цивілізації. Добре, якщо до Ваших “благ” входить ще й  тепла волога підлога.  А якщо на підлозі лежить ламінат, пропоную улаштувати інфрачервону теплу підлогу – вам сподобається!