Новорічна ялинка з тканини своїми руками

Ми все звикли, що ялинка – це соснова або ялинова красуня, яка була зрубана в лісі, установлена в самому видному місці в кімнаті, прикрашена новорічними іграшками й різнобарвними гірляндами. Це все в ідеалі. Зараз же стали більш популярні штучні ялинки, які купуються один раз і на багато років.

новорічна ялинка своїми руками

Але з року в рік бачити ту саму ялинку не цікаво, тому можна поэкспериментувати і зробити щось нове, наприклад ялинку із тканини.

Отут можна експериментувати й творити дива, втілюючи в життя самі сміливі свої фантазії й ідеї. Тим більше що немає ніяких шаблонів і обмежень у виготовленні новорічних прикрас. От тому ялинка із тканини стане оригінальною прикрасою вашого інтер’єру й символом щасливого Нового року.

Новорічна ялинка з тканини

ялинка своїми руками

Для виготовлення ялинки нам знадобиться шматок зеленої тканини розмір, якого залежить від планованого розміру ялинки. Тканина закріплюється на стіні й драпірується у вигляді трикутника. Зверху закріплюємо зірочку-сніжинку. Це може бути й новорічний світильник. Спосіб кріплення залежить від матеріалу стіни. Колір так само може бути різним: білим, блакитним або ж червоним, що додасть атмосферу Нового року й Різдва. На верхівку ялинки можна закріпити практично все що завгодно, наприклад, янголятка, просто білий бант або іншу іграшку.

еко ялинка

Тепер можна декорувати й прикрашати нашу ялинку. Для цих цілей нам знадобляться невеликі іграшки для ялинки, шишки, фігурки тварин, цукерки в блискучих упакуваннях. Їх можна закріпити на звичайні шпильки.

Витративши всього близько години свого часу, ми одержали оригінальну прикрасу до Нового року.

новорічна ялинка з тканини

Ну, от і все,  Новорічна ялинка із тканини готова.