Жовтий колір символізує велику й – що саме головне – взаємну любов до життя, гостроту розуму. Люди, які віддають перевагу цьому сонячному відтінку, завжди повні радісних емоцій і обожнюють подорожі. У той же час лимонний відтінок допомагає сконцентруватися й націлитися на вивчення чогось нового. Колір можна назвати “інтелектуальним”.

Кухня жовтого кольору фото

Роль жовтого в інтер’єрі неможливо переоцінити: він одночасно збільшує границі простору, дарує тепло й привносить затишок. При цьому головне не перестаратися з жовтизною. Надлишок цього кольору може негативно відбитися: людина буде метушливою, занадто нервовою і різкою.

Кухня жовтого кольору фото

Для того щоб почувати себе комфортно, постарайтеся “розбавити” жовтий відтінками неба, зелені, апельсина. У парі основному кольору підійдуть також глибокий синій, коричневий, білий. У той же час потрібно визначитися, який тон краще: канарковий або світлий.

Кухня жовтого кольору фото

При виборі побутової техніки на кухню намагайтеся купити встаткування з покриттям під дерево або металік. Плита, холодильник або посудомийка чорного кольору будуть створювати непотрібні акценти, порушуючи гармонійність інтер’єру. Щоб кухня заграла новими фарбами, грамотно створіть систему підсвічування.

Кухня жовто-зеленого кольору: дует

Кухня жовтого кольору фото

Якщо вирішили оформити кухню в жовто-зеленій гамі, постарайтеся використовувати приглушені, пастельні тони. Тут бура емоцій ні до чого. Кислотний салатовий і осліплювальний-канарковий в одній кімнаті явно не вживуться. Дозвольте тільки одному відтінку “домінувати”, другий, менш яскравий, нехай “підспівує”.

Салатовий і жовтий будуть виглядати ще цікавіше, якщо поєднувати все це з деревними елементами. Така комбінація зараз дуже модна: активно розвивається напрямок еко-дизайну.

У той же час якщо ви не прагнете яскравих плям, то вибирайте комбінацію пастельних відтінків. А ще більше “заспокоїти” цю комбінацію допоможуть білосніжний, пісковий або ванільний.

Інші комбінації кухні жовтого кольору

Кухня жовтого кольору фото

Одними із класичних і незмінно привабливих варіантів є жовтий і мишачий кольори. Що стосується чорного, то він виглядає теж непогано, але краще додати всього кілька темних елементів. Нехай це будуть стільці або стільниці.

Кухня жовтого кольору фото

Жовту кухню можна зробити ще більш яркою, якщо додати ноток жовтогарячого або червоного.

Однак пам’ятайте про те, що всі ці кольори підвищують апетит. Якщо не боїтеся зіпсувати фігуру або точно знаєте, що зможете тримати себе в рамках, тоді сміливо прикрашайте кухню!

Кухня жовтого кольору фото

Відносно  підлоги й стелі незмінно правильними виявляться білі рішення. Ніжні молочні або яскраво-сніжні тони додадуть гармонії й спокою. Крім того, кімната візуально буде видаватися просторіше, що немаловажно.

Чарівно на жовтому тлі будуть виглядати живі квіти. Обов’язково прикрасьте ними підвіконня. До речі, рослинні орнаменти й мотиви також актуальні на фіранках, посуді.

Кухня жовтого кольору фото

Вибирайте також глянець або матові поверхні залежно від  стилю. Якщо створюєте сучасний інтер’єр, віддайте перевагу лиску. Для класичних кухонь підійдуть більш спокійні покриття шаф.

У такій кухні незалежно  від погоди у вас буде сонячний настрій завжди!