Забився унітаз, не проходить вода в унітазі, як прочистити унітаз самостійно, своїми руками.

Доброго вам здоров’я шановні домашні майстри, ми бажаємо  вам розповісти, як можна прочистити унітаз без яких пристосувань і обладнань. Відразу попереджаємо, Tiret, кріт, унітазна землерийка, флуп та інші засоби – повна нісенітниця й висмоктування ваших грошей.

Для того щоб вам упоратися із цією величезною проблемою вам необхідно :

  • Велика ганчірка -приблизно 50*50 см, яку потім не шкода буде викинути.
  • Два целофанових пакета .
  • Відсутність бридливості й величезне бажання заощадити на послугах сантехніка

Спосіб досить простій:

забився унітаз

Нам необхідно проштовхнути засмічення далі з гідро затвору унітазу. Беремо ганчірку й гарненько змочуємо її у воді, потім починаємо її скручувати в кулю , тут потрібно не переборщити й перевірити, щоб скручена ганчірка щільно входила в зливальний отвір унітазу (щоб не забруднити руку потрібно одягти на неї пакети – один поверх іншого ).  Коли ви закінчите із цими нескладними діями можна й приступити до виконання не дуже приємної місії.

1. Якщо у вас унітаз без води , то потрібно наповнити його водою (небагато надавити на зливну кнопку бачка унітазу й постаратися заповнити його до облямівок стовщення.

2.  Тепер прийшла черга й рукотворного клапана, який ми спорудили з підручних засобів. Ганчірку потрібно різко й із силою проштовхнути вниз, щоб створити тиск води в зливі унітаза .

3. Коли ви це зробите засмічення повинно проштовхнутися, а вода повинна піти .

Перевірити чистоту зливу унітазу після прочищення можна змиванням туалетного паперу. Якщо нічого не залишилося – значить, все зроблено вірно. Удачі Вам!