Швидке відновлення швів між плиткою

По закінченні деякого часу затірка, якої заповнюється відстань між плиткою приходить у занедбаний стан. А відбувається це через  бруд, кіптяву, жирні краплі, які в’їдаються в неї. Білі шви стають жовтими, а кольорова затірка стає не такою яскравою.
Повернути свіжий вид старому межплиточному простору можна декількома способами. Результат буде залежати від того, скільки зусиль ви готові прикласти.
  Для робіт Вам знадобляться:
    – шпатель;
    – затірка;
    – поліуретановий або силіконовий герметик;
    – губка;
    – вода;
    – захисні рукавички.

ІНСТРУКЦІЯ: відновлення швів між плиткою

відновлення швів між плиткою
1. Виждіть після укладання плитки не менш доби  для повного висихання сполучного складу й стабілізації положення всіх елементів покриття.
2. Після того як усе остаточно висохне, потрібно очистити шви між плитками від клейового складу. При цьому потрібно заздалегідь перевірити, не чи пристає  матеріал швів до плитки настільки, що його важко очистити. Це дуже важливо, особливо якщо шви будуть зашпаровуватися кольоровою затіркою. Самі більші труднощі при очищенні швів зустрічаються при використанні неемальованої плитки, наприклад з керамогранита або клінкера.
3. Після очищення швів, заповнюємо їх затіркою за допомогою шпателя. Після заповнення шва потрібно додати йому форму. Якщо під рукою немає особливого шпателя з необхідним профілем, використовуйте обрізок електричного кабелю або звичайний ковпачок від кулькової ручки.
4. При виборі затірки необхідно пам’ятати, що білий колір розчину не кращий варіант для затірки швів на підлозі. У цілому колір плитки повинен гармонійно виглядати з кольором самої плитки.
ПОРАДА: Щоб згодом  колір швів не змінився, просочіть затірку перед уживанням водовідштовхувальним складом.
5. Після того як ви нанесли затірку потрібно виждати певний час (воно зазначене на впакуванні розчину). Після закінчення цього часу залишки затірки потрібно вилучити вологою губкою. А після повного висихання клею потрібно очистити плитку твердою губкою або суворою тканиною.
6. У місцях дотику плитки з раковиною, ванною або унітазом, а також на стиках стін і підлоги використовуйте для затірки силіконовий або поліуретановий герметик.
ПОРАДА: Перед його нанесенням герметика наклейте на поверхню плитки біля шва малярську стрічку, щоб забезпечити захист від шкідливого впливу герметизирующих речовин. Після повного затвердіння герметика стрічку акуратно вилучіть.