Вода у натяжній стелі

Затопили сусіди зверху або прорвало трубу між поверхами – від таких ситуацій ніхто не застрахований. Однак, якщо у Вас натяжна стеля, усе не так страшно. Для виготовлення натяжних стель використовується спеціальна плівка, що володіє високою міцністю й не проникає волога.

На кожний квадратний метр правильно змонтованої стелі може доводитися до ста літрів води, яка не буде протікати в приміщення. Таким чином, вода, що потрапила під натяжну стелю, буде досить надійно там утримуватися.

Як позбудися води в натяжній стелі?

вода у натяжній стелі

Але, звичайно, у випадку потрапляння води під натяжну стелю, не можна залишати все без уваги. Подальші дії залежать від того, на скільки сильно постраждала основна стеля й від того, скільки води скопилося під натяжною стелею. Варіантів розвитку подій два.

У першому випадку, якщо води під стелею небагато, можна спробувати вилучити її самостійно. Звичайно, рекомендується все-таки звертатися для цього до фахівців, бажано в ту компанію, яка монтувала натяжну стелю. Але це не завжди зручно.

Отже, для видалення води необхідно від’єднати край полотна натяжної стелі від закріпляючого його багета, і вода сама витече по похилій площині в підставлену ємність.

У такий же спосіб можна злити воду через отвори для стельових освітлювальних приладів. Необхідно пам’ятати, що перед початком таких робіт обов’язково потрібно відключити електрику у квартирі, тому що через намокання проводки може відбутися коротке замикання, здатне не тільки ушкодити електроприлади, але й завдати шкоди людині.

Після того, як уся вода була вилучена, полотно натяжної стелі необхідно закріпити назад. Буде потрібно якийсь час на те, щоб воно повністю просохнуло й прийняло колишню ідеально гладку форму.

Можливий випадок, коли під натяжну стелю не просто потрапила деяка кількість води, а відбулося справжнє затоплення. Тоді навіть не варто намагатися усунути проблему самостійно.

Читайте також :  Будинок з морських контейнерів: проекти, будівництво, утеплення, ціна

Необхідно звернутися до кваліфікованих фахівців. У цьому випадку, швидше за все, залізобетонні стельові перекриття сильно промокли, і якщо їх як слід не просушити, на них з’явиться цвіль, яка потім додасть чимало турбот господарям квартири.

Вода в натяжній стелі. Що робити?

 YouTube Preview Image

Фахівці швидко знімуть натяжну стелю, просушать перекриття тепловою гарматою (до речі, для роботи з нею необхідна певна кваліфікація, так що скористатися таким устаткуванням самостійно не вдасться) і натягнути стелю знову, додавши йому колишню форму.