Вертикальний сад на балконі своїми руками

Не знаєте як прикрасити свій балкон? Пропоную дуже цікаву ідею – зробити вертикальний сад своїми руками. Така прикраса дозволить створити неповторну атмосферу затишку й тепла на балконі. До того ж квітучі рослини це завжди красиво й оригінально, тому що можна варіювати різними квітами й відтінками, створюючи унікальний інтер’єр свого балкона.

вертикальний сад своїми руками

Приступимо до створення краси на балконі.

що потрібно, щоб зробити 
вертикальний сад

Для роботи нам знадобляться наступні матеріали:

  • глиняний або пластмасовий квітковий горщик і отвором у дні;
  • дерев’яний або пластмасовий черешок;
  • пластикові хомути;
  • квіти з маленькою кореневою системою;
  • ґрунт для рослин;
  • фарба або лак для зовнішніх робіт.

У першу чергу попрацюємо із черешком. Можливо його потрібно буде підпиляти, якщо він занадто високий. А також його потрібно пофарбувати або ж покрити лаком, щоб захистити від ґрунтової вологи з горщиків.

вертикальний сад на балконі

Наступний крок – закріплення пластмасових хомутів на черешку. Їх потрібно прикріпити спочатку внизу. У такий спосіб ми доб’ємося певний перекіс квіткового горщика.

як зробити вертикальний сад своїми руками

Насипаємо ґрунт і висаджуємо квіти.

вертикальний сад фото
на фото вертикальний сад

Повторюємо всі дії для кожного горщика: кріпимо хомути, засинаємо ґрунт і садимо квіти. Горщики розвертаємо в різні сторони, у такий спосіб ми додамо більшої стійкості нашої конструкції.

квітучий вертикальний сад

Тепер потрібно прикріпити черешок до огородження балкона. Щоб дійсно на балконі утворювався сад потрібно встановити такі квітники по всьому периметру.